Search API Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Save
pl: Zapisz

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Options
pl: Opcje

en: The settings have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: label
pl: etykieta

en: Displays
pl: Formaty

en: Other searches
pl: Inne wyszukania

en: No values were changed.
pl: Żadna wartości nie zostały zmienione.

en: Index ID
pl: Identyfikator indeksu

en: Search pages
pl: Strony wyszukiwania

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania
