Search API Autocomplete (8.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Save
cs: Uložit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Options
cs: Možnosti

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Search pages
cs: Vyhledávací stránky

en: View modes
cs: Režimy zobrazení obsahu
