Search API Autocomplete (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Save
sq: Ruaj
