Search API Autocomplete (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Save
uk: Зберегти

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Options
uk: Опції

en: The settings have been saved.
uk: Настроювання були збережене.

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: label
uk: мітка

en: Displays
uk: Відображення

en: Custom Search
uk: Власний пошук

en: Other searches
uk: Інші пошуки

en: No values were changed.
uk: Жодних значень не змінилося.

en: Search pages
uk: Сторінки пошуку

en: View modes
uk: Режими перегляду
