Search API Autocomplete (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Save
is: Vista

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling
