Search API Autocomplete (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Save
ja: 保存

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Options
ja: オプション

en: The settings have been saved.
ja: 設定を保存しました

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: label
ja: ラベル

en: Displays
ja: ディスプレイ

en: Custom Search
ja: カスタム検索

en: Other searches
ja: 他の検索

en: Search pages
ja: 検索ページ

en: View modes
ja: ビューモード

en: All except those selected
ja: 選択したもの以外
