Search API Autocomplete (8.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Search pages
ps: پاڼې پلټون
