Search API Autocomplete (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Save
sl: Shrani

en: Options
sl: Možnosti
