Search API Autocomplete (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Save
ca: Desa

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Options
ca: Opcions

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: label
ca: etiqueta

en: Displays
ca: Presentacions

en: Search pages
ca: Pàgines de cerca

en: View modes
ca: Modes de visualització
