Search API Autocomplete (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Save
lt: Saugoti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Displays
lt: Rodymai
