Search API Autocomplete (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: View modes
be: Лады выглядаў
