Search API Autocomplete (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Displays
bo: མངོན་འཆར
