Search API Autocomplete (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Displays
fa: نمایش ها

en: No values were changed.
fa: هیچ مقداری تغییر نکرد.

en: Search pages
fa: صفحات جستجو

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش
