Search API Autocomplete (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Search pages
lv: Meklēšanas lapas

en: View modes
lv: Skatu režīmi
