Search API Autocomplete (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Search pages
ar: صفحات البحث
