Search API Autocomplete (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Options
da: Valg

en: The %field field is required.
da: Feltet %field er påkrævet.

en: The settings have been saved.
da: Indstillingerne blev gemt.

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Highlight
da: Fremhæv

en: Search pages
da: Søgesider
