Search API Autocomplete (8.x-1.6) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: ID
hi: आईडी

en: Options
hi: विकल्प

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण
