Search API Autocomplete (8.x-1.6) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प
