Search API Autocomplete (8.x-1.6) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Label
si: ලේබලය
