Search API Autocomplete (8.x-1.6) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Displays
th: แสดง

en: Search pages
th: ค้นหาหน้า

en: View modes
th: โหมดของวิว
