Search API Autocomplete (8.x-1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: Options
ug: تاللاشلار
