Search API Autocomplete (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: The settings have been saved.
hu: A beállítások elmentve.

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Custom Search
hu: Egyedi keresés

en: Highlight
hu: Kiemelt

en: No values were changed.
hu: Nem változtak értékek.

en: Index ID
hu: Index azonosító

en: Search pages
hu: Keresési oldalak

en: View modes
hu: Nézetmódok

en: All except those selected
hu: Mindet, kivéve a kiválasztottakat
