Search API Autocomplete (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Options
ru: Опции

en: The settings have been saved.
ru: Настройки были сохранены.

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Displays
ru: Отображения

en: Custom Search
ru: Пользовательский поиск

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: Search pages
ru: Страницы поиска

en: View modes
ru: Режимы отображения

en: All except those selected
ru: Все кроме выбранных
