Search API Autocomplete (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: Displays
vi: Thiết bị hiển thị

en: Custom Search
vi: Tìm kiếm mở rộng

en: Highlight
vi: Tô sáng
