Search API Best Bets (3.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ar: النص الذي سيظهر في داخل الحقل حتى يتم إدخال القيمة. غالبًا ما يكون هذا التلميح قيمة العينة أو وصفًا موجزًا للتنسيق المتوقع.
