Search API Best Bets (3.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Fields
az: Sahələr

en: - Select -
az: - Seçin -
