Search API Best Bets (3.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Fields
hr: Polja

en: - Select -
hr: - Odaberi -
