Search API Best Bets (3.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
