Search API Best Bets (3.0.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Fields
nl: Velden

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Fields entity type: %type
nl: Velden entiteitstype: %type

en: Write the elevate queries in the field - separate multiple by comma.
nl: Vul zoekwoorden in. Meerdere zoekwoorden kunnen gescheiden worden door een komma.

en: Write search queries....
nl: Vul zoekwoorden in...

en: Specify queries that will elevate this entity to the top of the result. Separate multiple by comma.
nl: Vul zoekwoorden in waarvoor deze pagina bovenaan de zoekresultaten moet verschijnen. Meerdere zoekwoorden kunnen gescheiden worden door een komma.

en: Specify queries that will exclude this entity from the search result. Separate multiple by comma.
nl: Vul zoekwoorden in waarvoor deze pagina uit de zoekresultaten moet verwijderd worden. Meerdere zoekwoorden kunnen gescheiden worden door een komma.
