Search API Best Bets (3.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Search
oc: Recercar

en: Fields
oc: Camps

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
