Search API Best Bets (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.
