Search API block (1.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Search
cs: Hledat

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Search page
cs: Vyhledávací stránka

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.
