Search API block (1.1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Search
da: Søg

en: Node
da: Indholdselement

en: Enter the terms you wish to search for.
da: Indtast de ord du ønsker at søge efter.

en: Search page
da: Søgeside

en: Search is currently disabled
da: Søgning er deaktiveret i øjeblikket

en: The path '%path' has to start with a slash.
da: Stien '%path' skal starte med en skråstreg.
