Search API block (1.1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Attribute
az: Atribut

en: Search
az: Axtarış

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Node
az: Material

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.
