Search API block (1.1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Search
cy: Chwilio

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Node
cy: Nod

en: Enter the terms you wish to search for.
cy: Rhowch y termau yr ydych eisiau chwilio amdano i mewn.
