Search API block (1.1.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Search
fa: جستجو

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Node
fa: محتوا

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: Customization
fa: سفارشی سازی
