Search API block (1.1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Search
mn: Хайх

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Node
mn: Зангилаа
