Search API block (1.1.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Search
ar: بحث

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Entity
ar: الكيان

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Customization
ar: التخصيص

en: Search page
ar: صفحة البحث
