Search API block (1.1.6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Search
bo: འཚོལ

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Customization
bo: རང་མོས་ལྟར་བཟོ་བ
