Search API block (1.1.6) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Attribute
ca: Atribut

en: Search
ca: Cerca

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Entity
ca: Entitat

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Customization
ca: Personalització

en: Search page
ca: Pàgina de cerca

en: Search is currently disabled
ca: La cerca està inhabilitada

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.
