Search API block (1.1.6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Attribute
he: מאפיין

en: Search
he: חיפוש

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Entity
he: יישות

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Customization
he: התאמה

en: Search page
he: דף חיפוש
