Search API block (1.1.6) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Forms
is: Form

en: Attribute
is: Eigindi

en: Search
is: Leit

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: Search page
is: Leitarsíða
