Search API block (1.1.6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Search
ka: ძიება

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ
