Search API block (1.1.6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
