Search API block (1.1.6) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Search
nl: Zoeken

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Entity
nl: Entiteit

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: POST
nl: NA

en: Customization
nl: Aanpassing

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Search page
nl: Zoekpagina

en: Search is currently disabled
nl: Zoeken is momenteel uitgeschakeld

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.
