Search API block (1.1.6) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Attribute
ro: Atribut

en: Search
ro: Căutare

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Entity
ro: Entitate

en: Enter the terms you wish to search for.
ro: Introduceți termenii doriți pentru căutare.

en: Customization
ro: Personalizare

en: Invisible
ro: Invizibil

en: Search page
ro: Pagină de căutare

en: Search is currently disabled
ro: Căutarea este momentan dezactivată

en: The path '%path' has to start with a slash.
ro: Calea '%path' trebuie să înceapă cu un slash.
