Search API block (1.1.6) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Search
ru: Поиск

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Entity
ru: Сущность

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Customization
ru: Настройка

en: Invisible
ru: Невидимый

en: Search page
ru: Страница поиска

en: Search is currently disabled
ru: Поиск в данный момент отключен

en: The path '%path' has to start with a slash.
ru: Путь '%path' должен начинаться с косой черты.
