Search API block (1.1.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Customization
vi: Tùy biến

en: Invisible
vi: Vô hình
