Search API block (1.1.7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Attribute
gl: Atributo

en: Search
gl: Buscar

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Entity
gl: Entidade

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Customization
gl: Personalización
