Search API block (1.1.7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Search
gu: શોધ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી
